.site-title, .site-description { position: absolute; clip: rect(1px, 1px, 1px, 1px); } .main-navigation:not(.mobile-navigation) .primary-menu > li > a{ color: #blank; } .sidebar-open i{ background: #blank; }

Kurier decyduje o tym, kiedy odbierzesz paczkę?

Czy zdarzyło Ci się, ze zamawiałeś swoje paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej? Skusiła Cię wizja obietnicy, że przesyłka zostanie dostarczona w krótkim czasie i będzie bezpieczna? Jak się okazuje, sprawa wcale nie jest taka prosta. Wiele osób uważa, iż jeśli staniesz się klientem firmy kurierskiej GLS i będziesz planować odbiór swojej przesyłki, musisz nastawić się na wiele niedogodności. Zgodnie  większością komentarzy, nie powinieneś opuszczać domu, ani odchodzić od telefonu komórkowego, ale czekać na informację o dostarczeniu paczki.

Od pewnego okresu, do sprzedawców napływają sygnały o nieodpowiednich praktykach polskich firm transportowych i kurierskich. Okazuje się, że rozległa liczba spośród nich, związana jest ze znaną firmą kurierską, GLS. Wiele z takich relacji dotarło ostatnio do portalu Alert24: „Chciałbym poinformować o pracy firmy kurierskiej GLS. Już kilkakrotnie korzystałem z jej „usług” i niestety nie mogę nazwać ich inaczej niż: bladą rozpacz”, „GLS traktuje klienta jakby nie był im do niczego potrzebny” czy „Trzeba napisać o fatalnym poziomie usług tej firmy”. Jeden z artykułów spowodował burzę dyskusji i kolejnych publikacji, które odbiły się echem po całej wirtualnej sieci…

Klient nasz pan

Jedna z niezadowolonych klientek skarżyła się, że przedstawiciel firmy kurierskiej zadzwonił na jej prywatny numer o godzinie 7.00 rano, gdy jeszcze spała, a kurier zapowiedział się w jej domu w godzinach południowych. Okazało się jednak, że owy śmiały przedstawiciel firmy GLS nie dotarł do domu klientki o właściwej porze, a zapytany o przyczynę tak wczesnych połączeń telefonicznych, odpowiadał jej w sposób niezwykle nieuprzejmy. Okazuje się,  że nie jest to odosobniony przypadek. Podobnych relacji jest w sieci więcej.

Jak dobrze mieć sąsiada

Może się także okazać, że kurier okaże się na tyle nieodpowiedzialny, że nie tylko zadzwoni o nieodpowiedniej porze, ale co gorsze przekaże paczkę w niewłaściwe ręce. Chodzi o to, że doręczyciele paczek mają tendencję do „przekazywania” przesyłek uczynnym sąsiadom. Co jednak będzie, jeśli uczynność to tylko pozory?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *