• 14 kwietnia 2024

Jedną z najbardziej rozwijających się branży w Polsce jest branża zarządzania nieruchomościami, która jest coraz bardziej usprawniania za pomocą branży informatycznej.

  Wraz z rozwojem, tej branży zarządcy coraz bardziej poszerzają zakres wykonywanych przez siebie usług. Wszystko po to, aby usprawnić zarządzanie nad obiektami skomputeryzowanymi, w których siedziby mają firmy średniej wielkości. Najtrudniej wygląda sytuacja w nieruchomościach o charakterze komercyjnym, czyli budynkami biurowymi, czy handlowo-usługowymi.

  Od zarządców takich obiektów wymaga się przede wszystkim szybkich działań i sprawnego zarządzania. Dzisiaj bardzo trudno wyobrazić sobie mobilną pracę administratora budynku bez nowoczesnej technologii.

  Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na nowe programy informatyczne firma BazaN wprowadziła na rynek program „Nieruchomości Komercyjne & FK BazaN”.

  Program ten został stworzony z myślą o zarządcach budynków komercyjnych.  Twórcy, tego nowatorskiego oprogramowania pomyśleli o wszystkich aspektach pracy zarządcy nieruchomościami. Program ma na celu, jak najwieksze usprawnienie i unowocześnienie pracy administratorów obiektów o charakterze komercyjnym. Program ten bardzo ułatwia księgowanie wpłat, czy samo fakturowanie.

  Co ciekawe program BazaN bardzo pomaga w tworzeniu potrzebnej dokumentacji i niesamowicie usprawnia samo wprowadzanie danych do poszczególnych rubryk i ułatwia wydawanie skomplikowanych faktur. Wszystko działa automatycznie i zarządca, tak naprawdę oszczędza sporo czasu.

  Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że zarządcy mogą poszerzyć zakres oferowanych przez siebie usług i zawrzeć kolejne umowy z innymi klientami.

  Oprócz licznych udogodnień związanych z użytkowaniem, tego programu w postaci usprawnienia pracy zarządców, oprogramowanie BazaN daje również możliwość naturalnego widoku na strukturę organizacyjną wszystkich zarządzanych nieruchomości przez zarządcę.

  Firma BazaN wypuściła na rynek swoje oprogramowanie w listopadzie 2012 roku i jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży twórcy bardzo zachwalali swój produkt. Podczas promocji oprogramowania pracownicy firmy zorganizowali specjalną prezentacje dla zarządców 13 listopada 2012 roku w Warszawie.

 

Top